BİZ KİMİZ ?

 

1995 yılında Miraç Tekstil adında iplik ve kumaş imalatı ile tekstil sektörüne giriş yapan firmamız ilerleyen zamanda İstanbul, ordu, Niğde illerinde kadın ve erkek giyim üzerine perakende sektöründe mağazacılık hizmeti vermiştir.

 

Teknolojinin gelişmesi ve tüm dünya üzerinde ticaretin internet ortamına taşınmasıyla birlikte 2019 yılı itibariyle trendytarz.com olarak E-ticaret faaliyetine kadın giyim üzerine başladık

 

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Trendytarz.com, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Trendytarz.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan bir marka olmuştur. 


Kalite Garantisi

Trendytarz.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 


Güvenli Alışveriş

Trendytarz.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Trendytarz.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 


Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.